Ассоциация философского искусства

Ассоциация Философского Искусства

ГлавнаяОб АссоциацииФилософияАфоризмотерапияДайджестыФорум
АФИ-почта
Забыли пароль? Запомнить меня

#1 2011-10-23 00:05:02

Liya
Administrator

Влияние реалити-шоу на личность

22 октября 2011 года (суббота), в 21:07 в прямом эфире Радио-Эра FM - очередная программа
"Личность и судьба"
философа и писательницы,кандидата философских наук
Светланы Крыловой
на тему:
«Влияние реалити-шоу на личность»
Гость  программы – старший преподаватель кафедры социологических дисциплин
Ярослава Николаенко

Запись программы можно послушать здесь 

Sorry. You have to be registered to access this content.

#2 2011-10-23 09:54:56

Scald
Участник

Re: Влияние реалити-шоу на личность

cлушал на сайте  -очень интересная передача получилась. Вообще у тех кто участвует в реалити-шоу происходят необратимые сдвиги в психике, и потом они уже не могут нормально адаптироваться к социуму - своего рода претензии быть "звездой" без всяких на то оснований.
В Фильмах "Видеодром" и "Шоу Трумана" это неплохо показано

#3 2011-10-23 20:58:46

Androm
Участник

Re: Влияние реалити-шоу на личность

Пані Світлана, у мене була можливість слухати тільки першу части передачі  - це до перерви на рекламу.

Думаю я, що фундаментальна, базова сила, яка лежить в основі бажання приймати участь в реалі ті – шоу – це бажання привернути до себе, зацікавити в собі навколишній світ, а це в свою чергу обумовлено ростом егоїзму, який ми спостерігаємо в останні десятиліття.

Дуже часто, коли я переглядаю коментарі фотографій в соціальних мережа, то слова, які впадають у вічі: Богиня, принцеса, красуня, зірка.

Сила, яка обумовлює бажання приймати участь в реаліті – шоу є той ж силою, яка обумовлює виникнення бажання в серці людини виставляти свої фотографії в соціальних мережах.

Це є проявом нарцисизму і егоцентризму.

#4 2011-10-23 21:08:59

Androm
Участник

Re: Влияние реалити-шоу на личность

Я бачив «Дом – 2», вірніше, бачив декілька епізодів цієї передачі. Можливо, мої слова не будуть доречні, але це реаліті – шоу дає можливість подивитися на наше суспільство в мініатюр – на взаємно стосунки між статями, на взаємостосунки в між парами – найбільш наближено до дійсності. Реаліті – шоу  - це певним чином абстрагування від суспільства, що дає можливість подивитися на суспільство з гори – філософським поглядом.

Я не буду аналізувати моральну сторону дій, поведінки, вчинки учасників «Дом – 2», оскільки це не є темою Вашої передачі, але скажу, що мораль, яка там панує є близькою до той, яка панує  в нашому суспільстві.

#5 2011-10-23 21:22:19

Androm
Участник

Re: Влияние реалити-шоу на личность

Є в мене бажання перейти від аналізу феномену реаліті – шоу до аналізу шоу, як явища. Декілька років тому я дивився передачу  «В гостях у Гордона», де пан Дмитро брав інтерв’ю у Михайла Жванецького. Хоча це було декілька років тому, але думку, яку висловив пан Михайло запам’яталася мені і я хочу її навести. Пан Михайло казав, що сьогодні люди, на відміну від часів СРСР, почила чимсь таким займатися, що дуже швидко втомлюються, всі раптово стали дуже втомленими.

Справді, дуже часто можна почути такі фрази в наші дні: «Не грузи», «Не парь мне мозги». Самі популярні передачі – це ті, які не несуть смислової нагрузки, або іншими словами не грузять: «Комеді клаб», «Наша Раша», які апелюють не до інтелекту, і які не вимагають мислення, а апелюють до низьких проявів людської культури, або іншими словами до «нижче пояса».

#6 2011-10-23 21:34:44

Androm
Участник

Re: Влияние реалити-шоу на личность

Я хочу повернутися до феномену «Ганнусі і друзів», але цього разу я буду аналізувати не Ганнусю, а її друзів. Я буду будувати свої думки виходячи із відео, які вони загружають на сторінку своєї соціальної мережі,і  на її коментарі, щодо відео і також її записи на стіні.

Скажу, що у більшості – майже всіх подруг Ганнусі, є відео з «Комеді клаб», «відео приколи», де знущаються над людьми, б’ють людей по голові і інших містах, відео переповнене мату, насильства.

Мене шокувала те, що з відео переповненого мату і насильства, жорстокості Ганнуся і подруги радіють і тішаться.

#7 2011-10-23 21:40:37

Androm
Участник

Re: Влияние реалити-шоу на личность

Звісно, що Ви можете сказати, що Ганнуся і друзів – це дорослі люди і мають право дивитися те, що вони хочуть.

Я згоден, але так само, як вони мають право дивитися те, що вони хочу – так само у мене є право давати їм оцінки і характеристику.

Ганнуся і друзів – це без сумніву скоти, оскільки у них немає нічого від людей. Не може людина з холодним, байдужими серцем переглядати відео переповнене насильства, жорстокості, мату.

У них немає сорому, стида, а у людина, якої немає сорому стида – це людина, в якої немає душі, а людина, яка немає душі – це примат, який пересувається на задніх кінцівках.

Мені байдуже скільки Ганнусі і її подруги, колеги будуть мене ненавидіти. Зі мною Всевишній, буде благословенне ім’я Його, і Світобудова. В Ганнусі і подруг – це не довго їм залишилося розповсюджувати жорстокість і цинізм.

#8 2011-10-23 21:52:14

Androm
Участник

Re: Влияние реалити-шоу на личность

Саме їх жорстокість, любов до гріха – це причина того, що вони стали тупиковою гілкою в еволюції людського суспільства. Світобудов не може йти проти себе – вона безперервно шукає більш досконалі форми існування. Світобудова шукає кого помножити, а кого відняти.

Слова Всевишнього записані в книзі Буття, глава 18, вірші 20, 21: «І промовив Господь: Через те, що крик Содому й Гомори великий, і що гріх їхній став дуже тяжкий,
зійду ж Я та й побачу, чи не вчинили вони так, як крик про них, що доходить до Мене, тоді їм загибіль, а як ні то побачу.»
Книга Буття, глава 18, вірш 23: «І Авраам підійшов та й промовив: Чи погубиш також праведного з нечестивим?»
Книга Буття, глава 18, вірш 32: «І сказав Авраам: Хай не гніває це мого Господа, і нехай я скажу тільки разу цього: Може хоч десять там знайдеться? А Господь відказав: Не знищу й ради десятьох!»

Ганнуся і друзі придумали собі бога, бога, який є плодом їх уяви – результатом чуток - "Бог є любов"

В книзі Вихід, глава 20, вірші 3 – 6: «Хай не буде тобі інших богів передо Мною!
Не роби собі різьби і всякої подоби з того, що на небі вгорі, і що на землі долі, і що в воді під землею.
Не вклоняйся їм і не служи їм, бо Я Господь, Бог твій, Бог заздрісний, що карає за провину батьків на синах, на третіх і на четвертих поколіннях тих, хто ненавидить Мене,
і що чинить милість тисячам поколінь тих, хто любить Мене, і хто держиться Моїх заповідей.»

Скоріше Сонце впаде на Землю (Сонце не може впасти на Землю, оскільки воно в 333 тисяч разів більше Землі» чи Всевишній помилує Ганнусю і друзів.

#9 2011-10-23 21:58:28

Androm
Участник

Re: Влияние реалити-шоу на личность

Ганнуся і друзі повинні дякувати Всевишнього, що в Україні є праведні люди, якщо їх не було то Ганнуся і друзів давним давно перестали б існувати. І росадники розпусти і гріха – телебачення, особливо шоу, реаліті – шоу, розважальні передачі зникли в безкраїх недрах історії.

#10 2011-10-23 22:17:56

Androm
Участник

Re: Влияние реалити-шоу на личность

Навіщо я говорю про «Ганнусю і друзів» - тому що я не хочу, щоби вони молодому поколінню передали свої «заслуги» і «вміння». Складаєте порочне коло – змінити Ганнусю і друзів – уже неможливо, але, хто тобі буде взірцем для наслідування молодому поколінню, як не старше покоління – це питання складне. Хто витіснить з простору сердець молодо поклоніння реаліті – шоу, шоу, «комеді клаб», «відео приколи», «Дом – 2» - це ще одне складне питання.

#11 2011-10-23 22:26:50

Androm
Участник

Re: Влияние реалити-шоу на личность

«Негадяи безчинствуют, корда хорошие люди мол чат»

Я віру, що не можна відсиджувати в стороні, тихо йти по життю.

Країна повинна знати своїх «героїв» і ізолювати від  суспільства їх.

Саме Ганнусі і друзі на кожну перехресті сурмлять в труби.

#12 2011-10-23 22:51:05

Androm
Участник

Re: Влияние реалити-шоу на личность

Я мовчав, оскільки в серці виправдовував Ганнусю і друзів – це різні були домисли, я недобре думати про людей погано – це гріх. Я міг, звісно, промовчати, але я виключив Ганнусю з списку друзів через її любов до жорстокості і бруду, її подругу виключив із списку друзі, а про решту її друзів я, взагалі, не хотів приєднувати до друзів в соціальній мережі.

Вони дуже голосно «кричать». Мабуть, всі негідники, принаймні, як це мною спостерігалося, завжди дуже голосно про себе заявляють.

Мені шкода народ України, Україну – місце, де я народився, де родилися мої батьки. Мені не хочеться, щоби Україну спіткала доля Содому і Гоморри.

#13 2011-11-13 11:08:17

Галактика
Участник

Re: Влияние реалити-шоу на личность

Думаю, шоу - естественное явление общества потребителей, в котором мы живем,  это телевизионный "продукт", который быстро выводится из организма. Внешнее выражение характеров, быстрая слава, большие рейтинги, все это сегодня есть, а завтра канет в бездну и забудется: и люди, мелькавшие на экранах, и спецэффекты, и яркие картинки...Думаю, этот этап пройдет, но главное, чтобы люди остались людьми. А , шоу  - это очередная развлекуха для скучающих потребителей.  Нарцисизм у зрителей здесь проявляется в желании не напрягаться, расслабиться и получить бесплатное зрелище.


Солнечная Галактика
Все получается!)))

#14 2011-11-13 22:18:47

Режиссер
Участник

Re: Влияние реалити-шоу на личность

Для создателей шоу - это возможность сделать успешный бизнесс. "Это мы тут кино снимаем, а они там деньги делают", сказал мне один знакомый из съемочной группы одного сериала). А что до участников и всеобщего внимания, то они, нарцисично питаясь минутной славой так же скоро и выбывают из шоу. Нет ничего хуже, чем получить все, а потом также быстро это потерять, осознав, что тобой просто напросто манипулировали и тебя использовали.Вот вам и другая сторона медали такого нарцисизма.

#15 2012-01-10 14:47:28

Милена
Участник

Re: Влияние реалити-шоу на личность

Меня всегда удивляло то, что люди, которые умны и эрудированы, интересуются, верят тому, что им представляют шоу. Если уже даже такие люди "подсаживаются" на подобные программы, то, значит, все психологически рассчитано правильно у создателей таких программ...


Множество мудрых - спасение миру)

Инструменты

Информация

Статистика
Всего пользователей: 1183
Всего тем: 1047
Всего опросов: 0
Всего сообщений: 12631
Пользовательская информация
Последним зарегистрировался: lurielgrah
Пользователи онлайн: 0
Гости онлайн: 29
Рекламные ссылки
НовостиВсе новости
01.02.2018

Друзья!

4 февраля 2018 года

состоится очередной семинар

доктора философских наук,

профессора

НАЗИПА ХАМИТОВА 

 "ФИЛОСОФИЯ КИНО И ПСИХОАНАЛИЗ".

Новая тема:

"ЖЕНСКАЯ КРАСОТА И ДЕСТРУКТИВНОСТЬ" 

Все вопросы по телефону

066 924 39 99 - Оксана Гончаренко 

 
10.06.2017
Уважаемые коллеги!
В Институте философии
НАН Украины состоится
методологический семинар
"ФИЛОСОФСКАЯ АНТРОПОЛОГИЯ
КАК МЕТААНТРОПОЛОГИЯ"
Тема для обсуждения:
"ВОЛЯ К ВЛАСТИ:
КОНСТРУКТИВНЫЕ И
ДЕСТРУКТИВНЫЕ ПРОЯВЛЕНИЯ" 

Руководитель семинара –

доктор философских наук, профессор

НАЗИП ХАМИТОВ

 

 

Запись
семинара

Обсудить 
на форуме

 
10.06.2017
Уважаемые коллеги!
В Институте философии
НАН Украины 9 июня 2017 года (пятница),
 в 16:00 состоится
методологический семинар
"ФИЛОСОФСКАЯ АНТРОПОЛОГИЯ
КАК МЕТААНТРОПОЛОГИЯ"
Тема для обсуждения:
"Я И ЧУЖОЙ: КСЕНОФОБИЯ
В БЫТИИ СОВРЕМЕННОГО ЧЕЛОВЕКА" 

Руководитель семинара –

доктор философских наук, профессор

НАЗИП ХАМИТОВ

 

 

Запись
семинара

Обсудить 
на форуме

 
10.06.2017
Друзья!
Кафедра философской
антропологии Факультета философского
образования и науки
НПУ им. М.Драгаманова
продолжает работу литьературной
студии: 
«ФИЛОСОФСКОЕ ИСКУССТВО:
эссе, афоризмы, проза, поэзия»,
Очередное мероприятие
состоится
 20 апреля 2017 г.,
в 15.00 (кафедра философской
антропологии НПУ Драгоманова,
ул. Тургеневская,
8/14, аудитория 14-11). 
Вход свободный.)

 

 
18.04.2017
Уважаемые коллеги!
В Институте философии
НАН Украины
ул.Трехсвятительская 4, 3 этаж, 
зал заседаний Ученого совета 
14 апреля 2017 года (пятница), 
в 16:00 состоится
методологический семинар
"ФИЛОСОФСКАЯ АНТРОПОЛОГИЯ
КАК МЕТААНТРОПОЛОГИЯ"
Тема для обсуждения:
"ВОЛЯ К ИННОВАЦИЯМ И СОПРОТИВЛЕНИЕ ТРАДИЦИЙ" 

Руководитель семинара –

доктор философских наук, профессор

НАЗИП ХАМИТОВ

 

 

Запись
семинара

Обсудить 
на форуме

 
11.03.2017
Уважаемые коллеги!
В Институте философии
НАН Украины
ул.Трехсвятительская 4, 
3 этаж, зал заседаний Ученого совета 
10 марта 2017 года (пятница),
 в 16:00
состоится методологический семинар
"ФИЛОСОФСКАЯ АНТРОПОЛОГИЯ
КАК МЕТААНТРОПОЛОГИЯ"
Тема для обсуждения:
"СТРАХ И ВЕРА В ЖИЗНИ СОВРЕМЕННОГО ЧЕЛОВЕКА" 

Руководитель семинара –

доктор философских наук, профессор

НАЗИП ХАМИТОВ

 

 

Запись
семинара

Обсудить 
на форуме

 
22.01.2017
30 декабря 2016 года (пятница),
в 18:00 на телеканале ЦК (КГР ТРК)
в программе

"ИСКУССТВО ЖИЗНИ
С НАЗИПОМ ХАМИТОВЫМ"
обсуждается тема:
«ХАРИЗМАТИЧЕСКИЙ ЛИДЕР
В КРИЗИСНОМ ОБЩЕСТВЕ:
СПАСЕНИЕ ИЛИ ОПАСНОСТЬ?»

Гость программы –

доктор философских наук,

профессор

ИРИНА СТЕПАНЕНКО

Запись
программы

Обсудить 
на форуме

 
06.01.2017
23 декабря 2016 года (пятница),
в 18:00 на телеканале ЦК (КГР ТРК)
в программе

"ИСКУССТВО ЖИЗНИ
С НАЗИПОМ ХАМИТОВЫМ"
обсуждается тема:
«БОРЬБА С ПЛАГИАТОМ
В ГУМАНИТАРНОЙ СФЕРЕ:
ИМИТАЦИЯ И РЕАЛЬНОСТЬ»

Гость программы –

доктор культорологии,

профессор

ЕВГЕНИЯ БИЛЬЧЕНКО

Запись
программы

Обсудить 
на форуме

 
17.12.2016
Уважаемые коллеги!
В Институте философии
НАН Украины
ул.Трехсвятительская 4, 
3 этаж, зал заседаний Ученого совета 
9 декабря 2016 года (пятница),
 в 15:00
состоится методологический семинар
"ФИЛОСОФСКАЯ АНТРОПОЛОГИЯ
КАК МЕТААНТРОПОЛОГИЯ"
Тема для обсуждения:
"ПРОБЛЕМА ДОСТОИНСТВА УЧЕНОГО" 

Руководитель семинара –

доктор философских наук, профессор

НАЗИП ХАМИТОВ

 

 

Запись
семинара

Обсудить 
на форуме

 
13.12.2016
9 декабря 2016 года (пятница),
в 18:00 на телеканале ЦК (КГР ТРК)
в программе

"ИСКУССТВО ЖИЗНИ
С НАЗИПОМ ХАМИТОВЫМ"
обсуждается тема:
«ПРОБЛЕМА ДОСТОИНСТВА
УЧЕНОГО В СОВРЕМЕННОЙ
УКРАИНЕ»

Гость программы –

доктор философских наук,

профессор

ОЛЬГА ГОМИЛКО

Запись
программы

Обсудить 
на форуме