Ассоциация философского искусства

Ассоциация Философского Искусства

ГлавнаяОб АссоциацииФилософияАфоризмотерапияДайджестыФорум
АФИ-почта
Забыли пароль? Запомнить меня

#1 2011-11-12 14:36:20

Liya
Administrator

Значение словарей и энциклопедий

14 ноября 2011 года (понедельник), в 18.00 на телеканале  КГР ТРК в программе
"Свобода мысли с Назипом Хамитовым"
будет обсуждаться тема:
"Как словари и энциклопедии влияют на формирование единства личности и общества?"
Гость программы – директор Института энциклопедических исследований НАН Украины
Николай Железняк

Запись программы можно посмотреть здесь 

Sorry. You have to be registered to access this content.

#2 2011-11-14 16:48:25

Diboshir
Участник

Re: Значение словарей и энциклопедий

Пане Назіп, я дозволю собі перефразувати Ваш афоризм. Жінка/чоловік, які люблять тільки себе і живуть тільки заради себе – рано чи пізно перетворять не те, щоби на протилежну стать, а на самотніх, нікому не потрібних в  Всесвіті істот.

Існує такий вираз «Раб Божий» - можна бути Рабом перед Всевишнім і під Його крилами будувати свій дім, а можна бути царем, царем для самого себе – незалежним, вільним - полишити будівництво дому – піти у світ керуючись страстями і при хотями під руку з Сатаном.

#3 2011-11-14 22:47:20

Diboshir
Участник

Re: Значение словарей и энциклопедий

Пане Назіп, мій досвід екзистенційний підказує мені, як правило, жінки не прагнуть до свободи – не тільки жінки, але чоловіки не схильні до свободи. Свобода – це важка праця, праця з дня в день. З Єгипту вийшло декілька мільйонів чоловіків із них тільки двоє змогли подолати Єгипет в собі. Я думаю, що свобода в більшості людей не асоціюється з відповідальністю, а асоціюється з можливість використовувати всіх і вся навколо для задоволення власного егоїзму, який виражається в похоті, бажання влади, слави, грошей, популярності, можливості їхати на дорогій іномарці і плювати на всі, хто мимо пробігає – щоби об заздрився увесь світ (я жив серед різних культурних спільнот і можу сказати, що українці – це сама жадна і заздрісна нація, яку я зустрічав, більше того, в Україні люди намагаються зробити зло всім навколо, а робити добро ніхто не хоче).

Спираючись на мої спостереження і абстрагуючись, наскільки, це можливо, звісно, я можу зробити наступний висновок:

Прагнення свободи, свободи за межами, які встановив Всевишній, не свобода воно – це прагнення, а нарцисичний, егоцентричний характер, які після у жінок 35, у чоловіків пізніше приведе «борця за свободу» до краху, до розбитого корита, до морального, духовного занепаду.

#4 2011-11-14 22:58:33

Diboshir
Участник

Re: Значение словарей и энциклопедий

В книзі Вихід, главій 7, де Всевишній звертається до Мойсея і його брата Аарона, каже: «А Я вчиню запеклим фараонове серце, і помножу ознаки мої та чуда мої в єгипетськім краї.»

Ви скажете в чому логіка – повелівати Мойсею звертатися до Фараона, щоби той відпустив народу і одночасно робити серце Фараона запеклим  - не давати фараону відпустити народу?

Відповідь вона спроста – покарання за гріх смерть, Біблія говорить прозоро і зрозуміло, що спокутування гріха – можливо тільки кров’ю  - тому, коли Ізраїль ходив по пустині з скинією заповіту, а пізніше в Храмі приносилися в жертву тварини. Тому в храмі були люди, які торгували тваринами, оскільки люди долаючи великі відстані не могли собою брати тварин для жертвоприношення – натомість брали гроші і прийшовши в Храм міняли гроші на тварин, які повинні бути принесені в жертву.

Якщо уважно прочитати главу 3 книги Буття – там написано, що після гріха первородного Всевишній зроби із шкіри тварини одежу – тоді була пролита перша кров за гріх – це було перше жертвоприношення.

#5 2011-11-15 22:01:07

Diboshir
Участник

Re: Значение словарей и энциклопедий

Тему, яку я бажаю винести на обговорення – тема, яка тривалий час хвилює мою душу. Подібно феномену «Анни і друзів» феномен, який я хочу описати – уже багато років циркулює в мене у венах. Не одноразово я був свідком наступний картину: жінка похило віку, в обірваному одязі і з порити долею чолом на фоні дорогих іномарок, іномарок, ціна яких перевищує сотні тисяч доларів.

Бабуся моя і її покоління за мізерні, мізерні заробітні плати в умовах постійно дефіциту – були возведенні в статус рабів – без свободи вибору, будували заводи, підприємства, фабрики, дороги, будинки, в яких ми мешкаємо.

Сьогодні в Україні 14 мільйонів пенсіонерів (замість пенсіонерів з самого початку написав слово раби), вірніше, за даними на 1 квітня 2011  року кількість пенсіонерів становила 13 мільйонів 766 тисяч осіб. 90% пенсіонерів отримують пенсію на рівні встановленого прожиткового мінімуму (з  1 жовтня – 934 гривні) – до тисячі гривень.

Останнім часом найбільше враження склав монолог Михайла Жванецького: «Куда пропадают женщины после 50 – ти». Цитує (оригінал – російською мовою): ««Вот, что с нами произойдет - всю карьеру, всю рекламу мы строит на юных женских телах… как девицам не страшно – это же их будущие прячется от глаз прохожих… и сейчас их (женщин после 50 – ти) снова затолкали глянцевые попки, фарфоровые ляшки, цветные, стеклянные глаза. Юное тело крупным шепотом: «неужели я это не достойна?!». Ты, ты достойна, мы этого не достойны – мы достойны лучшего… и все это тривиальное, виртуальное половое возбуждения, от которого рождается только визит к врачу. Вы представляет стихи об этой любви… Конечно, в редкий, короткий период телевизионного полового возбуждения – мы прощаем все очаровательным ягодицам – даже их головки, их песенки, их всяческие бедрышки. Они правильно торопятся в 30 лет останутся только ноги, в 40 глаза…»

#6 2011-11-15 22:07:55

Diboshir
Участник

Re: Значение словарей и энциклопедий

Пройшло уже багато часу і досі я не можу повірити, що є на Землі такі жорстокі, цинічні, закохані в самих себе – отримуючи оргазм від власних думок і фотографі, жадних до наживи, любителів оргій.

В душі я ненавиджу Анну і її друзів, тому що вони маргінезували мою бабусю і мільйони пенсіонерів – вони використовують своє молоде тіло, щоби досягнути результату – шляхом маніпуляцій чоловіків.

Звісно, що в них не може бути чоловіка, дітей, оскільки нарцис не знає слова жертовність, нарцис отримує задоволення спостерігаючи за самим собою.

Слова, які я навів – про Фараона і його жорстоке серце – це Анна і її друзі, які такі ж жорстокі, такі ж цинічні, які сміливі, впевнені в собі по кістах своїми ляшками і голівками пробивають шлях на верх.

#7 2011-11-15 22:13:47

Diboshir
Участник

Re: Значение словарей и энциклопедий

Я не жалію, я щасливий, що виключив Анну з списку друзі. Її друзів я, навіть, не запрошував. Тепер я розумію – звідки в народу України стільки ненависті, гніву, жадності, заздрості – це велика кількість Ганнусь і велика кількість її друзів – для яких немає нічого святого, для яких найбільша радість – це оргії на могилах.

Я знаю, що Анна і її друзі не вірять в Бога – вони занадто жорстокі і цинічні – провели все своє життя в оргіях, але, коли прийде час постати перед Всевишнім – я знаю, вони махатимуть кулаками до Небес.

І в своїй ненависть проклинатиму Всевишнього і Світобудову, що перервала їх оргії в самий невдалий момент.

#8 2011-11-15 22:32:28

Diboshir
Участник

Re: Значение словарей и энциклопедий

Я багато разів зіштовхувався з вище сказаним явищем – це з часом жорстокий стає ще жорстокішим і цинічний ще цинічнішим.

Відверто, я не знаю кореня подібно світогляду, який я змалював вище. Я думаю, що це дух, дух народу України, дух культури, який дає життя – світогляду, який я описав.

Я жив в Канаді, в США українці, як і інші народи, культурні спільноти залишаються з рідним світоглядом через покоління.

Я думав – можливо, можливо – корінь світогляду – це жадність і заздрість.

Знаю, що в Україні праведність – це суперечить самому духу України – величезна кількість форумів, де жінки соромляться того, що вони не займані – хоча замужем (за чоловіком) вони ніколи не були. Якщо більшість світу незайманість до шлюбу це норма, то в України все діаметрально протилежним чином. Я не кажу про відсутність стида, сорому в Анни і друзів – це в Україні людям не притаманне.

#9 2011-11-16 15:10:43

Diboshir
Участник

Re: Значение словарей и энциклопедий

Пане Назіп, відверто, у Вас не однозначний афоризм. Переконаний, що щирість (искренность) – це абсолютне переконная у своїй правоті, переконання, я кому не має місця для сумнівів.

Пане Назіп, Наполеон, Гітлер були щирими в своєму переконнані їх божественної місії на землі – по спасінню свої народів.

Так, Ви праві народ тягнувся до Наполеона, Гітлера, але їх щирість коштували десятки мільйонів людських життів. Щиримо вони  - 100% щирими.

В одній із тюрмь США було проведено опитування і майже 100% сказали, що вони не бачать в складі свої дій злочину, гріха, більше того, більшість переконували, що своїми діями вони принесли корить суспільству – були вони щирими? 100% були, оскільки щирість – це 100% впевненості у свій правоті.

#10 2011-11-16 15:13:30

Diboshir
Участник

Re: Значение словарей и энциклопедий

Я не одноразово чув наступний закид, закид до еліти (я себе до еліти не відношу, більше того, я ніколи в житті не мислив таким категоріями, оскільки в мене егалітарна модель суспільства є за взірець і не люблю наступні категорії, категорія, які принижують честь і гідність мільйонів людей: «еліта», «зірки» і т.д.), що та є елітою пасивною, не є войовничою елітою.

Тепер, коли я кажу те, що бачать мої очі і чують мої вуха – намагаючись абстрагуватися, я пишу і мене звинувачують у тому, що я пишу те, що думаю.

Я пригадую екранізацію роману Булгакова «Майстер і Маргарита»,  де в одному із епізодів Воланд звертається до Майстра і Маргарити і кажу про Понтія Пілата, що той вважає найбільшою вадою людини – боягузтво.

#11 2011-11-16 15:16:40

Diboshir
Участник

Re: Значение словарей и энциклопедий

Пане Назіп, Ви на мене не ображайтеся, але гріх в серцях народу України  - це норма. Україна одна із найбільш корумпованих держав в світі. У мене питання: «Невже колеги корупціонерів, їх родичі, друзі не знають про їх діяльність?». Звісно, вони знають, але деякі з них бояться заявити на них в міліцію, але більшість сприймає це, як норму суспільно життя.

Я не кажу про кругову поруку лікарів,міліціонерів і в інших сферах життя.

ВСІ ВСЕ ЗНАЮТЬ, ВСІ!!! Але подібно до Анни і друзів – гріх і моральна корупція це норма суспільно життя і буденні категорії мислення.

ВСІ ВСЕ ЗНАЮТЬ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

#12 2011-11-16 15:17:52

Diboshir
Участник

Re: Значение словарей и энциклопедий

Уява про те, що Бога немає на Землі – це міф. Бог не гуманіст і не релятивіст. В Біблії є дві категорії – це праведність і гріховність – між ними НІЧОГО немає.

Чи був Бог милосердний до жителів Содому і Гоморри? Всевишній знищив ВСІХ жителів цих міст – від великого до маленького. Чи був Всевишній милосердний до Єгипту? Всевишній знищив не тільки фараона і його вій сього, але кожного первородного – від худоби до людини.

В однієї із британських рок гуртів є пісня «Personal Jesus» (Особистий Ісус). Є суттєва різниця між уявленням про Бога в голові люди, яке, як правило, формується із чуток і Богом Біблії.

#13 2011-11-16 15:19:02

Diboshir
Участник

Re: Значение словарей и энциклопедий

Добавлено  11.16.2011 15:18:38:
В одній із Ваших передач Ваша гостя сказала, що люди в України терпимі і толерантні. Пане Назіп, скажіть мені, а кругова порука в правоохоронних орган, медицині – це терпимість і толерантність? ЧИ можливо  всі корупціонери України – терпимі і толерантні?  А, коли моя бабуся, яка пропрацювала в СРСР за мізерні плату  в умовах постійно дефіциту, і її руками були побудовані всі заводи, фабрики, підприємства, дороги,житлово - комунальну сферу І СЬОГОДНІ ВОНА ОТРИМУЄ ПЕНСІЮ В РОЗМІРІ ПРОЖИТКОВОГО МІНІМУМУ – 950 гривень – це НЕ ТОЛЕРАННІСТЬ І ТЕРПИМІСТЬ  - ЦЕ РАБСТВО!!!!!!!!!!!!!!

ВСІМ НА ВСІХ В УКРЇНА ПЛЮВАТИ, ПЛЮВАТИ, ПЛЮВАТИ, ПЛЮВАТИ, ПЛЮВАТИ, ПЛЮВАТИ, ПЛЮВАТИ, ПЛЮВАТИ!!!!!!!!!

#14 2011-11-16 15:28:57

Diboshir
Участник

Re: Значение словарей и энциклопедий

Пане Назіп,не плутайте терпимість, толерантність, щирість і байдужість.

#15 2011-11-16 15:41:32

Diboshir
Участник

Re: Значение словарей и энциклопедий

Є такий принцип в Біблії – це, якщо людина знає про злочини, знає про гріх, але не осуджує його, не викриває злочинця – то та людина підпадає під статус того, кого вона покриває і розділ його участь.

Тому з Вашим афоризмом я не можу погодитися.

На відміну від гуманізму Біблійний світогляд – не передбачає здобуття популярності – Біблія вчить робити і казати, те, що правильно з точки зору Всевишнього, а не людини.

Можна згадати долю пророків, який ненавиділи, хотіли вбити.

Будувати свою поведінку з огляду на симпатію чи антипатію людей – це провести вічність в пеклі.

#16 2011-11-16 15:45:46

Diboshir
Участник

Re: Значение словарей и энциклопедий

Більше того, як показує досвід попередніх поколінь – люди тягнуться до Зла, а не до праведності – достатнього подивитися кого люди виставляли на п’єдестал слави – Наполеон, Гітлер, Сталін, Муссоліні – люди, які в буквальному розумінні потопили Європу в крові.

Сьогоднішні «зірки» потопили Європи в розбещеності  і гріховності -, що, між іншими, набагато страшніше чи в крові, оскільки вони – це «зірки» знищують душі – для диктаторів душі були не доступні – вони знищували тільки тіла.

#17 2011-11-16 22:41:53

Diboshir
Участник

Re: Значение словарей и энциклопедий

Пане Назіп, є в мене бажання продовжити викладати свої думки. Народ не вважає себе гідними, народом з честю і гідністю.

Достатньо проаналізувати 20 років незалежності. Кравчук, Кучма, Ющенко, по суті, розграбували державу своїми свідомим діями. Народ замість того, щоби притягнути до відповідальності людей, які розграбували державу сьогодні шановані люди суспільства.

#18 2011-11-17 14:58:15

Diboshir
Участник

Re: Значение словарей и энциклопедий

Є в мене бажання прокоментувати, пане Назіп, афоризм.

В першу чергу, хочеться мені сказати – я переконаний (це біблійна концепція суспільства – Маркс, велика кількість комуністичних активістів єврейського походження на початку минулого століття спробували втілити в життя ідеали комунізму, егалітарного суспільства), що сама ефективна модель суспільної організації – егалітарна модель.

Я – за своє життя – ніколи не мислив наступними категоріям: «еліта», «зірки» – це категорії чужі моєму духу і в мене серці не сприйняття людей, які мислять вище сказаними категорія.

Чому я не приймаю такі категорії, як «еліта, «зірки»? В першу чергу, оскільки я переконаний, що  в основі цих категорій («еліта», «зірки») фундаментально лежить заздрість, жадність, марнославство – саме вони породжують в головах людей ці категорії.

Людина, яка мислить вище вказаними категоріями – вона несвідомо прагне зайняти їх місце, вона їм заздрить, у неї є бажання їхати на дорогій іномарці і плювати з приспущено вікно на людей, які проходять мимо.

#19 2011-11-17 15:07:09

Diboshir
Участник

Re: Значение словарей и энциклопедий

Людина, яка вважає себе елітою або зіркою – людина, яка несвідомо зневажає інших людей, вона вважає себе кращою за інших, розумнішою.

Аналізуючи життя «еліт»  і «зірок», яка правило, люди вони високо аморальні. Чому їх цінують і люблять, тому що в серця простої людини є несвідома тяга до зла.

Декілька годин я провів на жіночих форумах в Інтернеті. Я уже казав, що дівчата, яким до 20, після 20, які не були ніколи замужем (за чоловіком) вважають свою незайманість, як ваду, соромлячись її. Я жив в різних культурних спільнотах і можу сказати, що у більшість населення Земної кулі, якщо дівчина мала стосунки з чоловіком до шлюбу, то її уже заміж  НІХТО не візьму. Давайте ще НІХТО не візьме. Стосунки до шлюбу – це в більшості населення Землі – ганьба, ганьба на роді, до якого дівчина відносить.

Наведу статистку: більше 95% жінок вступають у статеві стосунки з чоловіком до шлюбу.

#20 2011-11-17 15:16:49

Diboshir
Участник

Re: Значение словарей и энциклопедий

Пане Назіп, Ви, мене спитаєте: звідки я знаю, що у людей є несвідома тяга до зла?

Відповідь вона проста – проаналізуйте політичну, економічну, соціальну ситуацію в Україна за 20 років незалежності.

Пане Назіп, незалежна Україна зруйнувала, ще раз ЗРУЙНУВАЛИ, всі заводи, фабрики, підприємства, які зводив СРСР. 12,5 мільйонів пенсіонерів отримують пенсію за  те, що вони побудували всі заводи, фабрики, підприємства, дороги, будинки, житлового комунальну сферу, отримують пенсію на рівні прожиткового мінімуму – до 1000 гривень, ЩЕ РАЗ 12,5 пенсіонерів за те, що вони будували країну отримують ПЕНСІЮ НА РІВНІ ПРОЖИТКОГО МІНІМУМУ – це в умова наявності на дорогах Києва іномарок, ціна яких перевищує 800 тисяч, ЩЕ РАЗ 800 ТИСЯЧ гривень.

#21 2011-11-17 15:22:13

Diboshir
Участник

Re: Значение словарей и энциклопедий

Що я хочу сказати?

ДЕ В УКРАЇНІ ПРОЯВЛЯЄТСЬЯ СИЛА ДУХУ????

В тотальні корупції, в круговій поруці в правоохоронних органах, медицині,коли люди на здають під правосуддя злочинців і бандитів, можливо, при вступі в університет?

#22 2011-11-17 16:20:16

Diboshir
Участник

Re: Значение словарей и энциклопедий

Розвал держави, олігархія, корупція, кругова порука, цинізм – це явища, корінь яких лежить в заздрості і жадності.

Існує пряма кореляція між заздрістю, жадністю – корупцією, цинізмом і жорстокістю, які я описував раніше, і які є засоби досягнення цілі.

Инструменты

Информация

Статистика
Всего пользователей: 1183
Всего тем: 1047
Всего опросов: 0
Всего сообщений: 12631
Пользовательская информация
Последним зарегистрировался: lurielgrah
Пользователи онлайн: 0
Гости онлайн: 10
Рекламные ссылки
НовостиВсе новости
01.02.2018

Друзья!

4 февраля 2018 года

состоится очередной семинар

доктора философских наук,

профессора

НАЗИПА ХАМИТОВА 

 "ФИЛОСОФИЯ КИНО И ПСИХОАНАЛИЗ".

Новая тема:

"ЖЕНСКАЯ КРАСОТА И ДЕСТРУКТИВНОСТЬ" 

Все вопросы по телефону

066 924 39 99 - Оксана Гончаренко 

 
10.06.2017
Уважаемые коллеги!
В Институте философии
НАН Украины состоится
методологический семинар
"ФИЛОСОФСКАЯ АНТРОПОЛОГИЯ
КАК МЕТААНТРОПОЛОГИЯ"
Тема для обсуждения:
"ВОЛЯ К ВЛАСТИ:
КОНСТРУКТИВНЫЕ И
ДЕСТРУКТИВНЫЕ ПРОЯВЛЕНИЯ" 

Руководитель семинара –

доктор философских наук, профессор

НАЗИП ХАМИТОВ

 

 

Запись
семинара

Обсудить 
на форуме

 
10.06.2017
Уважаемые коллеги!
В Институте философии
НАН Украины 9 июня 2017 года (пятница),
 в 16:00 состоится
методологический семинар
"ФИЛОСОФСКАЯ АНТРОПОЛОГИЯ
КАК МЕТААНТРОПОЛОГИЯ"
Тема для обсуждения:
"Я И ЧУЖОЙ: КСЕНОФОБИЯ
В БЫТИИ СОВРЕМЕННОГО ЧЕЛОВЕКА" 

Руководитель семинара –

доктор философских наук, профессор

НАЗИП ХАМИТОВ

 

 

Запись
семинара

Обсудить 
на форуме

 
10.06.2017
Друзья!
Кафедра философской
антропологии Факультета философского
образования и науки
НПУ им. М.Драгаманова
продолжает работу литьературной
студии: 
«ФИЛОСОФСКОЕ ИСКУССТВО:
эссе, афоризмы, проза, поэзия»,
Очередное мероприятие
состоится
 20 апреля 2017 г.,
в 15.00 (кафедра философской
антропологии НПУ Драгоманова,
ул. Тургеневская,
8/14, аудитория 14-11). 
Вход свободный.)

 

 
18.04.2017
Уважаемые коллеги!
В Институте философии
НАН Украины
ул.Трехсвятительская 4, 3 этаж, 
зал заседаний Ученого совета 
14 апреля 2017 года (пятница), 
в 16:00 состоится
методологический семинар
"ФИЛОСОФСКАЯ АНТРОПОЛОГИЯ
КАК МЕТААНТРОПОЛОГИЯ"
Тема для обсуждения:
"ВОЛЯ К ИННОВАЦИЯМ И СОПРОТИВЛЕНИЕ ТРАДИЦИЙ" 

Руководитель семинара –

доктор философских наук, профессор

НАЗИП ХАМИТОВ

 

 

Запись
семинара

Обсудить 
на форуме

 
11.03.2017
Уважаемые коллеги!
В Институте философии
НАН Украины
ул.Трехсвятительская 4, 
3 этаж, зал заседаний Ученого совета 
10 марта 2017 года (пятница),
 в 16:00
состоится методологический семинар
"ФИЛОСОФСКАЯ АНТРОПОЛОГИЯ
КАК МЕТААНТРОПОЛОГИЯ"
Тема для обсуждения:
"СТРАХ И ВЕРА В ЖИЗНИ СОВРЕМЕННОГО ЧЕЛОВЕКА" 

Руководитель семинара –

доктор философских наук, профессор

НАЗИП ХАМИТОВ

 

 

Запись
семинара

Обсудить 
на форуме

 
22.01.2017
30 декабря 2016 года (пятница),
в 18:00 на телеканале ЦК (КГР ТРК)
в программе

"ИСКУССТВО ЖИЗНИ
С НАЗИПОМ ХАМИТОВЫМ"
обсуждается тема:
«ХАРИЗМАТИЧЕСКИЙ ЛИДЕР
В КРИЗИСНОМ ОБЩЕСТВЕ:
СПАСЕНИЕ ИЛИ ОПАСНОСТЬ?»

Гость программы –

доктор философских наук,

профессор

ИРИНА СТЕПАНЕНКО

Запись
программы

Обсудить 
на форуме

 
06.01.2017
23 декабря 2016 года (пятница),
в 18:00 на телеканале ЦК (КГР ТРК)
в программе

"ИСКУССТВО ЖИЗНИ
С НАЗИПОМ ХАМИТОВЫМ"
обсуждается тема:
«БОРЬБА С ПЛАГИАТОМ
В ГУМАНИТАРНОЙ СФЕРЕ:
ИМИТАЦИЯ И РЕАЛЬНОСТЬ»

Гость программы –

доктор культорологии,

профессор

ЕВГЕНИЯ БИЛЬЧЕНКО

Запись
программы

Обсудить 
на форуме

 
17.12.2016
Уважаемые коллеги!
В Институте философии
НАН Украины
ул.Трехсвятительская 4, 
3 этаж, зал заседаний Ученого совета 
9 декабря 2016 года (пятница),
 в 15:00
состоится методологический семинар
"ФИЛОСОФСКАЯ АНТРОПОЛОГИЯ
КАК МЕТААНТРОПОЛОГИЯ"
Тема для обсуждения:
"ПРОБЛЕМА ДОСТОИНСТВА УЧЕНОГО" 

Руководитель семинара –

доктор философских наук, профессор

НАЗИП ХАМИТОВ

 

 

Запись
семинара

Обсудить 
на форуме

 
13.12.2016
9 декабря 2016 года (пятница),
в 18:00 на телеканале ЦК (КГР ТРК)
в программе

"ИСКУССТВО ЖИЗНИ
С НАЗИПОМ ХАМИТОВЫМ"
обсуждается тема:
«ПРОБЛЕМА ДОСТОИНСТВА
УЧЕНОГО В СОВРЕМЕННОЙ
УКРАИНЕ»

Гость программы –

доктор философских наук,

профессор

ОЛЬГА ГОМИЛКО

Запись
программы

Обсудить 
на форуме