Ассоциация философского искусства

Ассоциация Философского Искусства

ГлавнаяОб АссоциацииФилософияАфоризмотерапияДайджестыФорум
АФИ-почта
Забыли пароль? Запомнить меня

#1 2012-05-03 23:31:41

Liya
Administrator

Вера и фанатизм

3 мая 2012 года (четверг), в 19:30 на телеканале  КГР ТРК в программе
"СВОБОДА МЫСЛИ С НАЗИПОМ ХАМИТОВЫМ"
будет обсуждаться тема:
"ВЕРА И ФАНАТИЗМ"
Гость программы – доктор философских наук, профессор, ведущий научный сотрудник Института философии Национальной академии наук Украины
ЯРОСЛАВ ЛЮБИВЫЙ
Запись программы можно посмотреть здесь 

Sorry. You have to be registered to access this content.

#2 2012-05-04 12:40:36

Diboshir
Участник

Re: Вера и фанатизм

"Ми, українці, є народ другорядний, поганий і нікчемний. Ми дурний народ і невеликий, ми народ безцвітний, наша один до одного непошана, відсутність солідарності та взаємопідтримки, наше наплювательство на свою долю і долю своєї культури абсолютно разючі й об'єктивно абсолютно не викликають до себе ні в кого добрих почуттів, бо ми їх не заслуговуємо. Вся наша нечулість, боягузництво, наше зрадництво і піратство, і грубість, і дурість під час всієї історії возз'єднання Східної і Західної України є, по суті кажучи, цілковитим звинувачувальним актом, є чимось, чого історія не повинна нам простити. У нас абсолютно нема правильного проектування себе в історії. У нас не державна, не національна і не народна політика. У нас нема справжнього почуття гідності, і поняття особистої свободи існує в нас як щось індивідуалістичне, анархічне, як поняття волі – звідси індивідуалізм і отаманство" (Олександр Довженко "Щоденник").

#3 2012-05-04 12:44:27

Diboshir
Участник

Re: Вера и фанатизм

ВИ добре підмітили, але в олігархів цільне не гроші, в олігархів є єдина ціль влада на душами і серцями народу України.
Вони привласнили ЗМІ, через які послідовного, ціле направлено перетворюють людей в наглих, цинічних, жорстокими, голодних до наживи молодих хлопчиків і дівчат – створюють досконалий матеріалу для існування свого режиму.
Відсутність будь – якиїх моральних імперативів, бажання влади, слави, грошей – це досконалий матеріал, з якого формуються слуги режиму, його гарматне м'ясо, і яке вірно і віддано служить йому (олігархату).

#4 2012-05-04 12:46:32

Diboshir
Участник

Re: Вера и фанатизм

Я телебачення не дивлюся – я ідеологічних переконань, але Вашу передачу я роблю виключення. Я дивився Вашу передачу.

#5 2012-05-04 13:44:41

Diboshir
Участник

Re: Вера и фанатизм

Вселенский опыт говорит, 
что погибают царства 
не оттого, что тяжек быт 
или страшны мытарства. 
А погибают оттого
(и тем больней, чем дольше),
что люди царства своего
не уважают больше.

#6 2012-05-04 14:01:00

Diboshir
Участник

Re: Вера и фанатизм

Щодо політики, мій батько народний депутат України перших двох скликань, у мене в роду всі починаючи з пра – пра займалися політикою.
Є два типу політиків – дурні, які рвуться до слави, влади, грошей (у мого роду століття політичної боротьби за плечима, у мене достатньо кваліфікації, щоби говорити на тему політик) і ідеалісти, які прагнуть змінити світ на краще різними методами (хто, як вміє – хтось хрестом, хтось мечом).
Люди, які прагнуть, слави, влади, грошей – кінець таких людей дуже, дуже, дуже, дуже трагічний, як правило, вони приносять прокляття на свою голову, прокляття на голови своїх родин і майбутні покоління присвячують своє життя спокутування їх гріхів, які дуже часто спрямовані на знищені роду негідника голодного до наживи.
Серед бізнесменів також є ідеалісти. На Заході (в Півічній Америці), де я жив багато років, де живуть більшість моїх родичів, які покинули Україну рятуючись від Фашизму і Сталінізму, є багато бізнесменів ідеалістів.
Більшість думають, що на Заході люди поклоняються грошам!!!! ЦЕ БРЕХНЯ!!!
Повірте мені, у мене достатньо кваліфікація, так, як в Україні і Росії поклоняються грошам, можливо, ніде більше в світі немає такого поклоніння славі, владі, грошам!

#7 2012-05-04 14:05:27

Diboshir
Участник

Re: Вера и фанатизм

Якщо я скажу, що народу України – це народ Содому і Гоморри – я не зроблю перебільшення.
Ніде я набив такого поклоніння СЕКСУ, ВЛАДІ, ГРОШАМ, СЛАВІ, як в Україні.
Народу України – це раби, раби жадності, раби заздрості, раби гріха.
Історія Україна одна із самих трагічних історії в новітній історії людської цивілізації: перша світова, громадянська війна, масова еміграція перших десятиліть 20 – го століття, Сталінські чистки, ГУЛАГ, друга світова, повоєнні чистки, репресії 60 – 70, масова еміграція 90 – х не пройшла для України безслідно.

#8 2012-05-04 14:09:58

Diboshir
Участник

Re: Вера и фанатизм

Народу України – не є схильний до фанатизму. Фанатизм – один із етапів ідеалістично світогляду, бажання змінити світ на краще, зробити свій вклад в розвиток людської цивілізації.
В Україні ніколи не було фанатиків релігійних, оскільки вони з’явитися не могли через малограмотність і байдужість більшості населення: «моя хата з краю».
Коліївщина – це вибух народного гніву проти самих жорстоких в Європі магнатів, які протягом століть знущалися з народу.
Назвати Коліївщину рухом фанатичним я не можу, оскільки в онові не було ідеалізму, але було бажання помсти.

#9 2012-05-04 14:22:03

Diboshir
Участник

Re: Вера и фанатизм

Пригнічення сексуальності?
Перша заповідь, яку дав Всевишній людині: «плодіться і розмножайтеся, наповняйте землю оволодівайте нею».
Перша заповідь народжувати дітей, друга заповідь працювати, які написані в першій книзі Біблії, в першій главі Біблії, книзі Буття.
В Україні немає пригнічення сексуальності, якщо включити телебачення, то можна побачити на екрані молодих дівчаток. Більше того, все будується на молодому жіночому тілі. Від випуску погоди, новин, мультфільмів, фільмів до реклами.
На вулиці дівчати ходять одягнені в труси. Кути, пити, гуляти батьки жінкам не забороняються.
Навпаки ЗМІ, якими володіє олігархат свідомо веде політику розбещення населення.
Навіщо олігархату розбещувати жінок?
Відповідь вона проста: БИДЛО, голодне до слави, влади, грошей продасть душу Дияволу для отримання бажаного – це досконалий матеріал режиму олігархів – молоді, наглі, цинічні, жорстокі, впевнені в собі.

#10 2012-05-04 14:29:46

Diboshir
Участник

Re: Вера и фанатизм

Чи можливо в Україні побачити особистість, як Патріарх Кирило.
Відповідь: ні, не можливо, ніколи можливо не було, ніколи можливо не буде.
Цитую дослівно: "Ми, українці, є народ другорядний, поганий і нікчемний. Ми дурний народ і невеликий, ми народ безцвітний, наша один до одного непошана, відсутність солідарності та взаємопідтримки, наше наплювательство на свою долю і долю своєї культури абсолютно разючі й об'єктивно абсолютно не викликають до себе ні в кого добрих почуттів, бо ми їх не заслуговуємо. Вся наша нечулість, боягузництво, наше зрадництво і піратство, і грубість, і дурість під час всієї історії возз'єднання Східної і Західної України є, по суті кажучи, цілковитим звинувачувальним актом, є чимось, чого історія не повинна нам простити. У нас абсолютно нема правильного проектування себе в історії. У нас не державна, не національна і не народна політика. У нас нема справжнього почуття гідності, і поняття особистої свободи існує в нас як щось індивідуалістичне, анархічне, як поняття волі – звідси індивідуалізм і отаманство" (Олександр Довженко "Щоденник").
Світогляд українця побудований таким чином (світогляд, який вибудовує систему суспільну), коли на верху суспільної ієрархії опиняються найбільші негідники, виродки моральні, як я уже говорив молоді хлопчики і дівчатка, які наглі, жорстокі, цинічні, голодні до наживи, які вирощені олігархатом для захисту його панування.
Україна – це Окраїна православної цивілізації з центром в Москві.

#11 2012-05-04 21:59:03

Diboshir
Участник

Re: Вера и фанатизм

Добре сказав Філарет на передачі Савіка Шустера, якого я почав дивитися, що навіть!!!! Біси, демони вірять в Бога, вірять і тремтять.
Було опитування на передачі Савіка Шустера, де 90% відповіли, що живуть за заповідями Бога.
Я, великі праведники, мудреці, не живуть за заповідями Бога.
Як можуть люди, які не знають жодної біблійної мови, ні року не провели в єшиві, семінарії християнській називати себе віруючими людьми, які виконують заповіді.

#12 2012-05-04 23:02:02

Diboshir
Участник

Re: Вера и фанатизм

«Когда секс, становить в основе всего, здесь можно насиловать, грабить, убивать…. поэтому подсознание этой женщины, которая не понимает, что происходит с ней, хотя все книги прочитала, включается мочная сирена – можете меня убить ради наслаждения, она же убивает своих детей ради наслаждения – значить и ее можно убить ради наслаждения….когда человек убивает свою душу и любовь, у него не только душа начинает деградировать, у него начинаетесь искажения мировоззрения, то есть проблемы с головой. Что такое искажения мировоззрения – это желания все сделать виноватыми, а себя выгородить…»

#13 2012-05-04 23:09:33

Diboshir
Участник

Re: Вера и фанатизм

«Когда в душе у женщины главное – это вожделения, получить удовольствие – ее мужчина нужен только для получения удовольствия и она его ненавидит если он ее этого удовольствия не дает и чес сильнее он ущемит ее удовольствие, тем больше она его будет ненавидеть, поэтому похотливость женщины, ее агрессивность неимоверно увеличиваются, когда она отрекается от любви  и когда она убивает …»

#14 2012-05-04 23:13:59

Diboshir
Участник

Re: Вера и фанатизм

Кому належать слова: «Богиня», «звезда пленительного счастья», «принцесса», «зіронька»?
Кого в двадцять років призначили «радувати» дорослих чоловіків і називає себе професіоналом?
Хто проводить час за пивом, в нічних клубах, за комеді клабом?
Хто угарає і рже, коли переглядає відео, де людину б’ють по голові?
Я, коли виключив з списку друзів Анну після того, як перегляну вав її біографію – в мене очі на лоб полізли.
За зателефонував в редакція каналу. Що Ви думаєте? Анна попросила свого колегу послати мене на х.й.
Що та кажеш Сашко? Свята?

#15 2012-05-04 23:15:08

Diboshir
Участник

Re: Вера и фанатизм

Добавлено  05.04.2012 23:14:54:
Ще раз: ««Когда в душе у женщины главное – это вожделения, получить удовольствие – ее мужчина нужен только для получения удовольствия и она его ненавидит если он ее этого удовольствия не дает и чес сильнее он ущемит ее удовольствие, тем больше она его будет ненавидеть, поэтому похотливость женщины, ее агрессивность неимоверно увеличиваются, когда она отрекается от любви  и когда она убивает …»

#16 2012-05-05 08:53:24

Diboshir
Участник

Re: Вера и фанатизм

Вчора, на передачі Савіка Шустера проводилося опитування, де 90% людей сказали, що вони живуть за заповідями божими.
Я, в історії людського цивілізації, окрім Ісуса, не знаю жодного мудреця і праведника, який жив б по заповідях.
Ніхто не може жити по заповідях.
Ісус не був людиною. В християнській теології – Ісус він є Бог.

#17 2012-05-06 12:36:36

Diboshir
Участник

Re: Вера и фанатизм

Сьогодні прохожу я біля церкви. ІЗ будівля бачу виходить молода жінка і йде до дитини 5 – 7 років. З якими першими словами звернулася матір до дитини, яка стояла біля будівлі церкви: «чого ти стоїш, як баран». Потім молода мама почала, в буквально розуміння слово, травити дитину – чинячи на неї психологічний тис. Дитина почала плакати. ВИ думаєте матів розкаялася. НІ. Вона покинула дитину і пішла гуляти – знущаючись над дитиною.

Декілька днів тому назад прохожу я біля озера, навколо якого сидять багато молодих людей. Абсолютна більшість дівчат сиділа в трусах, з сигаретою в зубах і пляшкою пива в руках і весело хіхікаючи.

#18 2012-05-06 22:27:47

Diboshir
Участник

Re: Вера и фанатизм

Журналіст подумав, що він схопив Бога за бороду, що йому море до коліна. Журналіст хамить, нагліє і все і заміть того, щоби покаятися журналіст робить монтаж і висвітлю одного із найвищих ієрархів православної церкви у злому вигляді – демонізуючи його. Відео, звісно, на ютюб.

#19 2012-05-06 22:44:40

Diboshir
Участник

Re: Вера и фанатизм

Я вражений, до глибин душі, що люди нічого не бояться ні Бога, ні Сатана. Що вони можуть робити зло іншими людям за спиною, бажати смерті, планувати смерть іншої людині і вірити, що вони вийдуть сухими із води.
Правду сказано, що людина найбільше всього ненавидить того, кого образила.

#20 2012-05-07 20:32:28

Мойсеенко
Участник

Re: Вера и фанатизм

Фанатизм - это когда входишь в состояние зависимости от своей веры.

Слепо верят лишь глупцы. В том, кого не ведут за веревочку, и который сам может сменить свой путь, всегда имется сомнение.

#21 2012-05-07 21:29:35

Diboshir
Участник

Re: Вера и фанатизм

На молодих журналісточок з «єхо Москви» не звертайте уваги – вони хамло нагле, думають, що Бога за бороду схопили, думають, що все могутні, і все сильні – село, одним словом.

Инструменты

Информация

Статистика
Всего пользователей: 1183
Всего тем: 1047
Всего опросов: 0
Всего сообщений: 12631
Пользовательская информация
Последним зарегистрировался: lurielgrah
Пользователи онлайн: 0
Гости онлайн: 8
Рекламные ссылки
НовостиВсе новости
01.02.2018

Друзья!

4 февраля 2018 года

состоится очередной семинар

доктора философских наук,

профессора

НАЗИПА ХАМИТОВА 

 "ФИЛОСОФИЯ КИНО И ПСИХОАНАЛИЗ".

Новая тема:

"ЖЕНСКАЯ КРАСОТА И ДЕСТРУКТИВНОСТЬ" 

Все вопросы по телефону

066 924 39 99 - Оксана Гончаренко 

 
10.06.2017
Уважаемые коллеги!
В Институте философии
НАН Украины состоится
методологический семинар
"ФИЛОСОФСКАЯ АНТРОПОЛОГИЯ
КАК МЕТААНТРОПОЛОГИЯ"
Тема для обсуждения:
"ВОЛЯ К ВЛАСТИ:
КОНСТРУКТИВНЫЕ И
ДЕСТРУКТИВНЫЕ ПРОЯВЛЕНИЯ" 

Руководитель семинара –

доктор философских наук, профессор

НАЗИП ХАМИТОВ

 

 

Запись
семинара

Обсудить 
на форуме

 
10.06.2017
Уважаемые коллеги!
В Институте философии
НАН Украины 9 июня 2017 года (пятница),
 в 16:00 состоится
методологический семинар
"ФИЛОСОФСКАЯ АНТРОПОЛОГИЯ
КАК МЕТААНТРОПОЛОГИЯ"
Тема для обсуждения:
"Я И ЧУЖОЙ: КСЕНОФОБИЯ
В БЫТИИ СОВРЕМЕННОГО ЧЕЛОВЕКА" 

Руководитель семинара –

доктор философских наук, профессор

НАЗИП ХАМИТОВ

 

 

Запись
семинара

Обсудить 
на форуме

 
10.06.2017
Друзья!
Кафедра философской
антропологии Факультета философского
образования и науки
НПУ им. М.Драгаманова
продолжает работу литьературной
студии: 
«ФИЛОСОФСКОЕ ИСКУССТВО:
эссе, афоризмы, проза, поэзия»,
Очередное мероприятие
состоится
 20 апреля 2017 г.,
в 15.00 (кафедра философской
антропологии НПУ Драгоманова,
ул. Тургеневская,
8/14, аудитория 14-11). 
Вход свободный.)

 

 
18.04.2017
Уважаемые коллеги!
В Институте философии
НАН Украины
ул.Трехсвятительская 4, 3 этаж, 
зал заседаний Ученого совета 
14 апреля 2017 года (пятница), 
в 16:00 состоится
методологический семинар
"ФИЛОСОФСКАЯ АНТРОПОЛОГИЯ
КАК МЕТААНТРОПОЛОГИЯ"
Тема для обсуждения:
"ВОЛЯ К ИННОВАЦИЯМ И СОПРОТИВЛЕНИЕ ТРАДИЦИЙ" 

Руководитель семинара –

доктор философских наук, профессор

НАЗИП ХАМИТОВ

 

 

Запись
семинара

Обсудить 
на форуме

 
11.03.2017
Уважаемые коллеги!
В Институте философии
НАН Украины
ул.Трехсвятительская 4, 
3 этаж, зал заседаний Ученого совета 
10 марта 2017 года (пятница),
 в 16:00
состоится методологический семинар
"ФИЛОСОФСКАЯ АНТРОПОЛОГИЯ
КАК МЕТААНТРОПОЛОГИЯ"
Тема для обсуждения:
"СТРАХ И ВЕРА В ЖИЗНИ СОВРЕМЕННОГО ЧЕЛОВЕКА" 

Руководитель семинара –

доктор философских наук, профессор

НАЗИП ХАМИТОВ

 

 

Запись
семинара

Обсудить 
на форуме

 
22.01.2017
30 декабря 2016 года (пятница),
в 18:00 на телеканале ЦК (КГР ТРК)
в программе

"ИСКУССТВО ЖИЗНИ
С НАЗИПОМ ХАМИТОВЫМ"
обсуждается тема:
«ХАРИЗМАТИЧЕСКИЙ ЛИДЕР
В КРИЗИСНОМ ОБЩЕСТВЕ:
СПАСЕНИЕ ИЛИ ОПАСНОСТЬ?»

Гость программы –

доктор философских наук,

профессор

ИРИНА СТЕПАНЕНКО

Запись
программы

Обсудить 
на форуме

 
06.01.2017
23 декабря 2016 года (пятница),
в 18:00 на телеканале ЦК (КГР ТРК)
в программе

"ИСКУССТВО ЖИЗНИ
С НАЗИПОМ ХАМИТОВЫМ"
обсуждается тема:
«БОРЬБА С ПЛАГИАТОМ
В ГУМАНИТАРНОЙ СФЕРЕ:
ИМИТАЦИЯ И РЕАЛЬНОСТЬ»

Гость программы –

доктор культорологии,

профессор

ЕВГЕНИЯ БИЛЬЧЕНКО

Запись
программы

Обсудить 
на форуме

 
17.12.2016
Уважаемые коллеги!
В Институте философии
НАН Украины
ул.Трехсвятительская 4, 
3 этаж, зал заседаний Ученого совета 
9 декабря 2016 года (пятница),
 в 15:00
состоится методологический семинар
"ФИЛОСОФСКАЯ АНТРОПОЛОГИЯ
КАК МЕТААНТРОПОЛОГИЯ"
Тема для обсуждения:
"ПРОБЛЕМА ДОСТОИНСТВА УЧЕНОГО" 

Руководитель семинара –

доктор философских наук, профессор

НАЗИП ХАМИТОВ

 

 

Запись
семинара

Обсудить 
на форуме

 
13.12.2016
9 декабря 2016 года (пятница),
в 18:00 на телеканале ЦК (КГР ТРК)
в программе

"ИСКУССТВО ЖИЗНИ
С НАЗИПОМ ХАМИТОВЫМ"
обсуждается тема:
«ПРОБЛЕМА ДОСТОИНСТВА
УЧЕНОГО В СОВРЕМЕННОЙ
УКРАИНЕ»

Гость программы –

доктор философских наук,

профессор

ОЛЬГА ГОМИЛКО

Запись
программы

Обсудить 
на форуме