Ассоциация философского искусства

Ассоциация Философского Искусства

ГлавнаяОб АссоциацииФилософияАфоризмотерапияДайджестыФорум
АФИ-почта
Забыли пароль? Запомнить меня

#1 2011-11-18 16:50:46

Liya
Administrator

Кризис интеллектуальных программ

21 ноября 2011 года (понедельник), в 18.00 на телеканале  КГР ТРК в программе
"Свобода мысли с Назипом Хамитовым"
будет обсуждаться тема:
"Кризис интеллектуальных программ на современном телевидении"
Гость программы – тележурналист
Лариса Дроздова
Запись программы можно посмотреть здесь 

Sorry. You have to be registered to access this content.

#2 2011-11-18 18:51:45

Черный Перец
Участник

Re: Кризис интеллектуальных программ

На современном TV неизбежно будет кризис интеллектуальных программ - финансируется тольтко развлечение и политический псевдоинтеллектуализм.


Жизнь - игра, правила в которой постоянно меняет сильнейший.

#3 2011-11-18 20:55:53

Diboshir
Участник

Re: Кризис интеллектуальных программ

Пане Назіп, в моїх очах сама ефективна модель організації суспільства – ліберальна модель, модель, де федеральний уряд повністю відсторонений від регуляції життя.

Я вірю, що місцева спільнота – мегаполіс, селище міського типу, невелике місто повинно саме взяти на себе регуляторну функцію.

Мені не зрозуміло – яким чином депутат Верховної Ради України, будучи в Києві, може прийняти законодавчий акт, юрисдикція якого поширюється на територію всієї країни.

Я переконаний, що будь-які обмеження – це заходи, які не увінчаються успіхом.

Якщо в сімї прививали сімейні цінності, здоровий спосіб життя – людина виросте з укорінене ними в серці вище зазначеними мною поглядами.

Не можна перекладати виховання дітей з батьків на державу. Я вірю, що батьки повинні приймати участь у вихованні дітей.

#4 2011-11-18 20:57:31

Diboshir
Участник

Re: Кризис интеллектуальных программ

Пане Назіп, Ви скажете, що у батьків немає часу. Скажіть мені, час заробити гроші, щоби купити іномарку є у батьків? Є, час для заробляння грошей на іномарку. Скажуть мені, час заробити гроші для поїздки в Туреччину, Єгипет є? Є, час, щоби заробити гроші для поїздки в Єгипет.

Я переконаний  - велика кількість батьків не зацікавлені у вихованні дітей, оскільки це складна наука. Набагато легше заробляти гроші, гроші, щоби задовольняти свої егоїстичні потреби.

Станом на 1993 чисельність населення України становило 52,9 мільйонів мешканців.
Станом на 1 вересня 2011 чисельність населення України становило 45,6 мільйонів мешканців.

За 18 років населення України скоротилося на 7,3 мільйонів.

Скорочення населення – де сакралізація сімейних цінностей, ріст погоні за по хотям і розвагами – це зумовлене не стільки впливу на суспільне життя телебачення, скільки відчуття свободи, вірніше, безвідповідальності, яке по слідувало з розпадом СРСР.

Вплив телебачення на суспільне життя він мінімальний.

#5 2011-11-18 21:05:20

Diboshir
Участник

Re: Кризис интеллектуальных программ

Скажу, що міф – думка «життя без телевізора немає». Я багато разів наводив статистику:

ТІЛЬКИ 10% дітей заплановані і 90% ДІТЕЙ ПО ЗАЛЬОТУ

98% жінок ступають близькість з чоловіком до шлюбу

90% жінок підтримують вступ в близькість з чоловіком до шлюбу

Пане Назіп, Ви мене запитаєте, що означає вище наведена статистика?

Відповідь вона проста: люди не думають про долю дітей, люди думають про свої почуття і похоті. Не відповідальність перед Всевишнім і перед наступними покоління керують діями людей, страсті і похоті – вони спрямовують кроки людей.

Я часто стаю свідком картини, коли дитина плаче, а матір не реагую, або кричить на дитину.

#6 2011-11-18 21:13:18

Diboshir
Участник

Re: Кризис интеллектуальных программ

Я провів декілька годин в соціальній мережі – вивчаючи бажання, погляди дівчат їх прагнення, їх ідеали, їх кумири.

За моїми спостереження – легше найти голку в купі сіна чим найти НЕ НАРЦИСИЧНУ людину в соціальній мережі – це стосується як жінок, та і чоловіків.

Можу сказати, що ми спостерігаємо вибух егоїзму, нарцисизму.

Люди виставляють фотографії – в різних позах, в одязі і без одягу, «на коні» і «без коня». Безкінечне милування собою, самозакоханість – це стало нормою буденної свідомості. Люди мислять наступними категоріям (сприйміть серйозно мої слова): зірка, богиня, красуня – це категорії БУДЕННОГО МИСЛЕННЯ.

Пане Назіп, скажіть мені, будь-ласка, людина, для якої вище зазначені категорії – категорії буденного мислення – може жертвувати своїм комфортом на користь сімї, дітей?

Хіба може нарцис і егоїст сприйняти категорію жертовності? – це риторичне питання – ЗВСІНО, ЩО НЕ МОЖЕ – це суперечить його суті, його духу, його природі.

#7 2011-11-18 21:21:25

Diboshir
Участник

Re: Кризис интеллектуальных программ

Беручи до уваги все вище сказано мною: які передачі ми можемо спостерігати?
Передачі з сімейними цінностями, інтелектуальні передачі? – це риторичне питання.
Тому сьогодні дуже популярні ШОУ, де люди стають зірками, богиня.

Я прошу пробачення, коли я натрапляють на різні шоу, конкури – мене починає тушнити. З екрана телебачення ллється порно, духовно порно. В мене передачі викликають огиду, а учасники зневагу.

Віртуальне тривіальні статеве збудження, від якого народжується візит до лікаря – венеричні хвороби не тільки фізичні, але духовні також.

Телебачення реагує на нарцисизм і егоїзм. Продюсери знають, що населення (не населення, а декласована населення) несвідомо заздрить  і відчуває жадність до марнославства і до «блиску».

#8 2011-11-18 21:28:51

Diboshir
Участник

Re: Кризис интеллектуальных программ

Пане Назіп, Ви зверніть увагу на вік жінок, які в рекламі і жінок, які в телевізійному ящику. Як правило – це жінки до 30, 35 років. Як сказав Михайло Жванецький «всю рекламу, всю кар’єру ми будуємо на молодих жіночих тілах».

Усюди молоді жінки. Ви спитаєте навіщо в кадрі молоді жінки? Відповідь вона проста: все будується на сексуальності, ВСЕ БУДУЄТЬСЯ НА СЕКСІ, ВСЕ.

В умовах тотального і всеохоплюючого ПОРНО не має місця для інтелектуальної дискусії, інтелектуальної думки, оскільки вони передбачають діаметрально протилежний формат том, що безупинно ллється з телевізійного екрану.

Кому цікаво слухати чоловіка  пенсійного віку і ведучого пенсійного віку – дорослих, мудрих чоловік – це НІКОМУ, НІКОМУ не потрібно, не цікаво.

ВСІ хочуть в екрані бачити молоду дівчину – до 30, до 35.

#9 2011-11-18 21:33:52

Diboshir
Участник

Re: Кризис интеллектуальных программ

Сама модель організація суспільно життя будується на ПОРНО – телебачення лише матеріалізує помисли в головах, і почуття в серцях народу України.

ВСІ ВСЕ прекрасно розуміють, ВСІ ВСЕ знають.

Пане Назіп, Ви задумайтеся!!!!!!

У більності народів світу, якщо дівчина знала чоловіка до шлюбу – її НІХТО не візьме жінкою, НІХТО, ДАВАЙТЕ ЩЕ РАЗ, НІХТО не візьме!!!!

98% жінок в Україні знають чоловіка до шлюбу, БІЛЬШЕ ТОГО  - це норма суспільно життя і питань до цього явище немає.

#10 2011-11-19 14:12:26

nika
Участник

Re: Кризис интеллектуальных программ

Diboshir пишет:

У більності народів світу, якщо дівчина знала чоловіка до шлюбу – її НІХТО не візьме жінкою, НІХТО, ДАВАЙТЕ ЩЕ РАЗ, НІХТО не візьме!!!!

А вот и НЕТ! ВОЗЬМЕТ!!! На лицо пример моей знакомой-украинки, которая, будучи уже десять раз женщиной, вышла замуж за иранца. У нее сейчас замечательная семья, она туда переехала и родила двоих детей. А все потому, что любовь у них крепкая, а семья - пример подражания для любой украинской.

98% жінок в Україні знають чоловіка до шлюбу, БІЛЬШЕ ТОГО  - це норма суспільно життя і питань до цього явище немає.

еще один пример - 5 лет назад моя сотрудница выучила язык и уехала в Грузию, там вышла замуж, скоро родит и никто даже не думает о вторичности! Кажется, это у вас с этим проблемы, дорогой Дебошир, и если это ваш комплекс, советую с ним поработать.))) Просто не стоит унижать женщин за их поиски, ведь когда девушка девственница - это плюс, а когда мужчина гулял много до встречи с любимой, что это? Скажу вам - это тоже ПЛЮС! Ведь  любая женщина скажет - ничего неумеющий мущина в половой сфере хуже неумеющей женщины.
Так, что сколько нужно, столько можно учиться, каждый выбирает свое количество партнеров. А на поиск каждый имеет право, ведь не сразу так легко найти свою половинку! Или вы предлагаете хранить святую верность эфемерному образу, независимо от того, когда он найдет свое воплощение в жизни?;-)Последнее редактирование nika (2011-11-19 14:14:16)

#11 2011-11-20 17:57:42

Diboshir
Участник

Re: Кризис интеллектуальных программ

Пані Ніка, слово «другосортність» - це категорія узагальнення, яку можна використати для посилання смислу в очах читача.

Коли я вдаюся до узагальнення – це є спроба посилення – узагальнювати є погано і шкідливо.

На території Україна проживають різні культурні спільноти, спільноти із своїм світоглядом, зі своїми релігійно – філософськими традиціями.

В Україні значна кількість мусульман, є невеликі спільноти іудеїв – розкидані, яка правило в центральній Україні і на Сході. В межах християнської релігійно філософської системи – є адвентисти, мормони, баптисти, євангелісти – протистанські гілки християнства, також є католики, греко – католики, православні.

В межах православ’я є свої культурні спільноти із своїми традиціями: грузини, вірмени, українці, росіяни.

#12 2011-11-20 18:05:47

Diboshir
Участник

Re: Кризис интеллектуальных программ

Мій досвід і думки людей, яких я ціную сходимося на тому, що міжконфесійні, міжетнічні шлюби – вони самі нестабільні і крихкі.

Особливо – в тих випадках, коли чоловік він виріс і сформувався в ортодоксальному, патріархальному суспільстві, релігійно – філософській системі.

Велика кількість міжетнічних шлюбів розпадаються, коли чоловіка настигає криза середнього віку – відбувається переоцінка цінностей і поява бажання повернутися до свого коріння, своєї культури, своїх традицій.

Щодо важливості статевих стосунків в життя чоловіка і жінки.

З моменту дарування Тори (пятикнижжя Мойсея – перші  5 книг канонізованого тексту Біблії) – приблизно середина 13 ст. до народження Ісуса із Назарету в суспільстві євреїв, яке було врегульоване через Тору і Усний Закон існувала ктуба (шлюбний договір).

Одна із умов, яка передбачалася – це не виконання шлюбних обов’язків зі сторони чоловіка.

#13 2011-11-20 18:18:51

Diboshir
Участник

Re: Кризис интеллектуальных программ

Більше того, перша заповідь, яку Всевишній дав людині – заповідь, яка знаходиться в першій главі книги Буття, коли Всевишній, буде благословенне ім’я Його, благословив чоловіка, благословив жінку і звернувся до них: «Плодіться і розмножайтеся, і наповнюйте Землю, оволодійте нею» (вірш 28)

Пані Ніка, Ви маєте рацію.

В главі 6 книги Буття (книга Буття – це перша книга канонізованого тексту Біблії) є наступні слова:

«І побачив Господь, що велике розбещення людини на землі, і ввесь нахил думки серця її тільки зло повсякденно (постійне прагнення зла в серці людини). І пожалкував був Господь, що людину створив на землі. І засмутився Він в серці Своїм»

#14 2011-11-20 22:28:12

nika
Участник

Re: Кризис интеллектуальных программ

Скажите, какой процент людей сейчас живут по заповедям? в поступках, еде, образе жизни? Вы предлагаете всем записаться в монастырь?
Пока я вижу только ваш крик и отвращение к современному образу жизни. Предлагаю пускать в ход не только эмоции, а по-музжски взять себя в руки и предложить пути выхода из сложившейся ситуации).
А девушкам предлагаю обсудить предложения ДебошираwinkВо прикольно будет!Последнее редактирование nika (2011-11-20 22:28:29)

#15 2011-11-21 15:26:53

Diboshir
Участник

Re: Кризис интеллектуальных программ

Пані Ніка, перша заповідь, яку Всевишній дав людині знаходиться в першій книзі канонізованого тексту Біблії – книга Буття.

В перші главі, вірші 28 написано, що Всевишній благословив людину і повелів їй (слово сказати на івриті, слово, яке використовується в мові оригіналі, має декілька значень: сказати, повеліти) «плодитися і розмножатися», якщо конвертувати у зрозумілу форму наших днів, от Всевишній сказав: створювати сімї і народжувати дітей.

В наступній главі – в главі 2, книги Буття є наступні слова: «І взяв Господь Бог людину… щоб порала його і його доглядала» – якщо інтерпретувати вище сказані слова в Біблії, ми зрозуміємо, що Всевишній створив сад Едемський, щоби людину працювала в нього, доглядала його.

#16 2011-11-21 15:29:08

Diboshir
Участник

Re: Кризис интеллектуальных программ

Виходячи із вище сказаного мною:

1)    Слід створювати сімї і народжувати дітей

2)    Слід працювати

Не біблійною є концепція монастирів. В моїй традиції – це традиції інтерпретування Біблії, монастирі – це несумісне і недоречне явище.
Більше того, вище сказане є повелінням і волею Всевишнього.

Якщо людина не працює,  не створює сімї і не народжує дітей – це гріх в очах Всевишнього, ЩЕ РАЗ, не народжувати дітей, не працювати, не створювати сімей – це гріх в очах Всевишнього.

Більше того, я скажу – я ліберал.

Я вірю, що сама ефективна модель суспільства – це ліберальна модель.

Мені найбільше імпонує форма організації суспільства США.

#17 2011-11-21 15:44:01

Diboshir
Участник

Re: Кризис интеллектуальных программ

Пані Ніка, я поставлю питання наступним чином: коли в Україні біблійні принципи були інтегровані в суспільне життя – був такий період історії?

Вивчаючи історію Україні я не зустрічав періодів, де вивчення Біблії і молитва були нормою життя. Більше того, Україна за 1000 років християнства на свої землі чинила супротив християнству по суті і дотримувалася до християнських традицій.

Велика кількість магів, шаманів, знахарів, гадалок сьогодні на кожному кроці – це не випадковість.

Це міф, міф ніби СРСР вибив з душі народу християнство. Заборонити церковне життя можна, але видавити з душі цінності не можливо.

Звідки ми це знаємо? Відповідь вона проста – це поглянути на карту колишнього СРСР і побачити, що велика кількість народів зберегли свої традиції і культуру, які вони в душі простягнули через атеїстичний СРСР.

Питання у мене: чеченці, дагестанці, азербайджанці відійшли від ісламу?

Відповідь: Ні, не відійшли.

НЕМОЖЛИВО, НІХТО не може НІЗАЯКИХ умов забрати з душі те, що людині важливо і цінно.

#18 2011-11-21 15:50:24

Diboshir
Участник

Re: Кризис интеллектуальных программ

Пані Ніка, я поставлю питання наступним чином: коли в Україні біблійні принципи були інтегровані в суспільне життя – був такий період історії?

Вивчаючи історію Україні я не зустрічав періодів, де вивчення Біблії і молитва були нормою життя. Більше того, Україна за 1000 років християнства на свої землі чинила супротив християнству по суті і дотримувалася до християнських традицій.
Велика кількість магів, шаманів, знахарів, гадалок сьогодні на кожному кроці – це не випадковість.

Це міф, міф ніби СРСР вибив з душі народу християнство. Заборонити церковне життя можна, але видавити з душі цінності не можливо.

Звідки ми це знаємо? Відповідь вона проста – це поглянути на карту колишнього СРСР і побачити, що велика кількість народів зберегли свої традиції і культуру, які вони в душі простягнули через атеїстичний СРСР.

Питання у мене: чеченці, дагестанці, азербайджанці відійшли від ісламу?

Відповідь: Ні, не відійшли.

НЕМОЖЛИВО, НІХТО не може НІЗАЯКИХ умов забрати з душі те, що людині важливо і цінно – це, якщо людина сама не відмовиться.

#19 2011-11-21 16:01:38

Diboshir
Участник

Re: Кризис интеллектуальных программ

Навіщо боротися, вірніше, проти кого боротися: проти самого явище чи його носіїв?

Я проти боротьби. Людину не можливо змінити. Єдине можливо – це підняти на поверхню те, що чикало свого часу в глибині душі.

Людину можна змінити, якщо в структурі її душі є передумови для змін.

Моя цільне не боротися, моя ціль зрозуміти.

#20 2011-11-22 04:33:15

Scald
Участник

Re: Кризис интеллектуальных программ

в 16 столетии "Изучение Библии" в Швейцарии и Гремании привело столетней религиозной войне, когда протестанты и католики резали и сжигали друг друга. Массовое изучение Библии в Европе привело к тому, что Европа тогда потеряла треть населения, а Германия - две трети населения. Когда идиоты берутся толковать Библию- результаты как правило плачевны.
Ув. Дебошир -что вы вообще делаете в этой стране если вы презираете ее женщин, ненавидите этот народ и эту страну? езжайте на благочестивый Ближний Восток где за супружескую измену побивают камнями-там вы будете счастливы и найдёте свое призвание

#21 2011-11-22 15:31:29

Diboshir
Участник

Re: Кризис интеллектуальных программ

Пані Скалд, Ви праві. Я зневажаю Україну, українську культу. Більше вони огидні і потворні.

Правда, я народився в Україні, батьки мої народилися в Україні. Я гість в Україні по суті і по формі.

Я задам Вам питання – краще подивитися на себе зі сторони і жити чи краще продовжувати оргії і горіти в пеклі?

#22 2011-11-22 16:02:14

Diboshir
Участник

Re: Кризис интеллектуальных программ

Буду відвертим – я не для Вас пишу. Дорослу людину змінити не можна. Більше того доросла людина не має виправдання перед Всевишнім і повинна заплатити кров’ю за свої гріхи, життям своїм.

Я орієнтуюся на людей до 20, до 18 років і також батькам, серця яких шукають Всевишнього, і які хочуть благословити своїх дітей.

Я хочу дати знати, всім людям, в серця яких є бажання праведності.Последнее редактирование Diboshir (2011-11-22 16:14:30)

#23 2011-11-23 05:52:24

Scald
Участник

Re: Кризис интеллектуальных программ

мне просто интересно: где в традиционной украинской культуре (включая литературу и кино) пропогандируется разврат и распущенность? вы НИЧЕГО не знаете об украинской культуре, если заявляете такое! все эти явления характерны для современной глобальной масс -культуры, которая исходит из США и Западной Европы.

#24 2011-11-23 14:55:29

Diboshir
Участник

Re: Кризис интеллектуальных программ

Пані Скалд, Ви зрозуміли мої слова, вірніше, я, мабуть, не прозоро виразив свої думки.

Не говорив я про традиційну українську культуру. Більше того, мені імпонує традиційна українська культура, її образи, її моделі поведінки, її симпатії і антипатії.

Говорив я про нові форми мислення, моделі поведінки, які народжують в Україні сьогоденні, і які діаметрально протилежні традиційній українські культурі.

Традиційна українська культура культивує сімейні цінності, скромність, порядність, повагу до природи, пошану до батьків, до традицій.

Культура, яка сьогодні народжується передбачає відсутність понять честі, гідності. Сьогоденна культура передбачає відсутність стида, сорому.

#25 2011-11-23 14:59:21

Diboshir
Участник

Re: Кризис интеллектуальных программ

Пані Скалд, 9 листопада «День української мови і писемності». Я виставив у себе на стіні – в соціальній мережі, пісні відомої американської співачки українського походження Квітки Цисік.

Друзям українського походження – українцям, я прикріпив до стіни привітання з «Днем української мови і писемності».

Ви думаєте мене підтримали українці?

Инструменты

Информация

Статистика
Всего пользователей: 1183
Всего тем: 1047
Всего опросов: 0
Всего сообщений: 12631
Пользовательская информация
Последним зарегистрировался: lurielgrah
Пользователи онлайн: 0
Гости онлайн: 4
Рекламные ссылки
НовостиВсе новости
01.02.2018

Друзья!

4 февраля 2018 года

состоится очередной семинар

доктора философских наук,

профессора

НАЗИПА ХАМИТОВА 

 "ФИЛОСОФИЯ КИНО И ПСИХОАНАЛИЗ".

Новая тема:

"ЖЕНСКАЯ КРАСОТА И ДЕСТРУКТИВНОСТЬ" 

Все вопросы по телефону

066 924 39 99 - Оксана Гончаренко 

 
10.06.2017
Уважаемые коллеги!
В Институте философии
НАН Украины состоится
методологический семинар
"ФИЛОСОФСКАЯ АНТРОПОЛОГИЯ
КАК МЕТААНТРОПОЛОГИЯ"
Тема для обсуждения:
"ВОЛЯ К ВЛАСТИ:
КОНСТРУКТИВНЫЕ И
ДЕСТРУКТИВНЫЕ ПРОЯВЛЕНИЯ" 

Руководитель семинара –

доктор философских наук, профессор

НАЗИП ХАМИТОВ

 

 

Запись
семинара

Обсудить 
на форуме

 
10.06.2017
Уважаемые коллеги!
В Институте философии
НАН Украины 9 июня 2017 года (пятница),
 в 16:00 состоится
методологический семинар
"ФИЛОСОФСКАЯ АНТРОПОЛОГИЯ
КАК МЕТААНТРОПОЛОГИЯ"
Тема для обсуждения:
"Я И ЧУЖОЙ: КСЕНОФОБИЯ
В БЫТИИ СОВРЕМЕННОГО ЧЕЛОВЕКА" 

Руководитель семинара –

доктор философских наук, профессор

НАЗИП ХАМИТОВ

 

 

Запись
семинара

Обсудить 
на форуме

 
10.06.2017
Друзья!
Кафедра философской
антропологии Факультета философского
образования и науки
НПУ им. М.Драгаманова
продолжает работу литьературной
студии: 
«ФИЛОСОФСКОЕ ИСКУССТВО:
эссе, афоризмы, проза, поэзия»,
Очередное мероприятие
состоится
 20 апреля 2017 г.,
в 15.00 (кафедра философской
антропологии НПУ Драгоманова,
ул. Тургеневская,
8/14, аудитория 14-11). 
Вход свободный.)

 

 
18.04.2017
Уважаемые коллеги!
В Институте философии
НАН Украины
ул.Трехсвятительская 4, 3 этаж, 
зал заседаний Ученого совета 
14 апреля 2017 года (пятница), 
в 16:00 состоится
методологический семинар
"ФИЛОСОФСКАЯ АНТРОПОЛОГИЯ
КАК МЕТААНТРОПОЛОГИЯ"
Тема для обсуждения:
"ВОЛЯ К ИННОВАЦИЯМ И СОПРОТИВЛЕНИЕ ТРАДИЦИЙ" 

Руководитель семинара –

доктор философских наук, профессор

НАЗИП ХАМИТОВ

 

 

Запись
семинара

Обсудить 
на форуме

 
11.03.2017
Уважаемые коллеги!
В Институте философии
НАН Украины
ул.Трехсвятительская 4, 
3 этаж, зал заседаний Ученого совета 
10 марта 2017 года (пятница),
 в 16:00
состоится методологический семинар
"ФИЛОСОФСКАЯ АНТРОПОЛОГИЯ
КАК МЕТААНТРОПОЛОГИЯ"
Тема для обсуждения:
"СТРАХ И ВЕРА В ЖИЗНИ СОВРЕМЕННОГО ЧЕЛОВЕКА" 

Руководитель семинара –

доктор философских наук, профессор

НАЗИП ХАМИТОВ

 

 

Запись
семинара

Обсудить 
на форуме

 
22.01.2017
30 декабря 2016 года (пятница),
в 18:00 на телеканале ЦК (КГР ТРК)
в программе

"ИСКУССТВО ЖИЗНИ
С НАЗИПОМ ХАМИТОВЫМ"
обсуждается тема:
«ХАРИЗМАТИЧЕСКИЙ ЛИДЕР
В КРИЗИСНОМ ОБЩЕСТВЕ:
СПАСЕНИЕ ИЛИ ОПАСНОСТЬ?»

Гость программы –

доктор философских наук,

профессор

ИРИНА СТЕПАНЕНКО

Запись
программы

Обсудить 
на форуме

 
06.01.2017
23 декабря 2016 года (пятница),
в 18:00 на телеканале ЦК (КГР ТРК)
в программе

"ИСКУССТВО ЖИЗНИ
С НАЗИПОМ ХАМИТОВЫМ"
обсуждается тема:
«БОРЬБА С ПЛАГИАТОМ
В ГУМАНИТАРНОЙ СФЕРЕ:
ИМИТАЦИЯ И РЕАЛЬНОСТЬ»

Гость программы –

доктор культорологии,

профессор

ЕВГЕНИЯ БИЛЬЧЕНКО

Запись
программы

Обсудить 
на форуме

 
17.12.2016
Уважаемые коллеги!
В Институте философии
НАН Украины
ул.Трехсвятительская 4, 
3 этаж, зал заседаний Ученого совета 
9 декабря 2016 года (пятница),
 в 15:00
состоится методологический семинар
"ФИЛОСОФСКАЯ АНТРОПОЛОГИЯ
КАК МЕТААНТРОПОЛОГИЯ"
Тема для обсуждения:
"ПРОБЛЕМА ДОСТОИНСТВА УЧЕНОГО" 

Руководитель семинара –

доктор философских наук, профессор

НАЗИП ХАМИТОВ

 

 

Запись
семинара

Обсудить 
на форуме

 
13.12.2016
9 декабря 2016 года (пятница),
в 18:00 на телеканале ЦК (КГР ТРК)
в программе

"ИСКУССТВО ЖИЗНИ
С НАЗИПОМ ХАМИТОВЫМ"
обсуждается тема:
«ПРОБЛЕМА ДОСТОИНСТВА
УЧЕНОГО В СОВРЕМЕННОЙ
УКРАИНЕ»

Гость программы –

доктор философских наук,

профессор

ОЛЬГА ГОМИЛКО

Запись
программы

Обсудить 
на форуме